Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet świetne miejsce dla twojego dziecka.

Rodzina

Pragniesz zapewnić swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie zatroszczyć się o ich rozwój? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Wyszukujesz miejsca, które bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do kształcenia oraz edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię zadowoli. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji poprzez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim maluchem masz prawo posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odszukasz tu rozrywkę bezbłędnie dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla potomków proponuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy bardzo rzetelnie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko gruntownie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Oferujemy strefy odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to niemniej jednak, że starsze dzieci nie znajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje profesjonalne dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezbłędnie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, ale również ich bezpieczeństwo. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym obszerny nacisk położony jest na to, żeby dzieci były w rzeczy samej bezpieczne. W naszym centrum znalazły się wyłącznie takie gadżety, do wykonania jakich wykorzystano odpowiednie materiały. Zależy nam na tym, by wszystkie były dopasowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno wyszukiwać elementów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas także żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w następstwie tego bać się tego, iż zabawa skończy się urazem. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Jaki cel przyświeca prowadzonej przez nas działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, żeby pobudzało wyobraźnię milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało też pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez których nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również imponujący sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, żeby Twoja pociecha była rzeczywiście bezpieczna, chcesz posiadać pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!