Dom opieki Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Rodzina

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszelkie. Pozostał zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet element tego miejsca to nie kwestia wypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga wspomoże przejść przez ten zawiły etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – czemu warto nam zaufać?

Miejsce to pod każdym względem pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie cudowni, asertywni, pomocni opiekunowie, lecz także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnego, fachowego sprzętu medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej dobrego samopoczucia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez ekspertów, a boss kuchni dba, aby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki nadrzędne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy też rozmaite atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tu, aby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, żeby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, spokojnej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na których wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znaczna powierzchnia budynku zapewni prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu i uprzejmości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i miejsc usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl