piknik firmowy

Piknik firmowy jako sposób na Twoją udaną imprezę integracyjną, jak to zorganizować?

Usługi

Jeżeli zastawiasz się nad doborem charakteru imprezy integracyjnej dla Twoich pracowników, a chcesz żeby Twoja impreza integracyjna przybrała formę wyłącznie zabawy, bez dodatkowych wyzwań, to piknik firmowy jest tym czego potrzebujesz

Co kryje się pod ogólnie bardzo dobrze znanym hasłem „Piknik firmowy”. Otóż odpowiedź jest bardzo prosta- piknik firmowy to nic innego jak świetna zabawa na pikniku firmowym, dobrze dobrane atrakcje piknikowe, pyszne jedzenie na pikniku a wszystko to okraszone nutką dobrej piknikowej muzyki. Te kilka podstawowych kwestii sprawi , że Twój piknik firmowy będzie po prostu idealny..

Ale czy na pewno?

Tak i nie. Piknik firmowy dla uczestnika pikniku firmowego to właśnie wyżej opisane założenia piknikowe.. Na pikniku firmowym ma być wesoło, gwarno, jedzenie piknikowe ma być smaczne, a dzieci mają być uśmiechnięte i rozbiegane po atrakcjach piknikowych. Będąc po stronie uczestnika pikniku firmowego a nie organizatora pikniku firmowego nie zwraca się uwagi na drugie dno organizacyjne takiego wydarzenia jak piknik firmowy, a to właśnie szczegóły sprawiają, że piknik firmowy odbierany jest jako udany.

Jak zabrać się za organizację pikniku firmowego?.

Czy zorganizowanie imprezy integracyjnej w postaci pikniku firmowego zajmuje dużo czasu?

Czy bez pomocy specjalisty od organizacji pikników firmowych jesteśmy w stanie to zrobić?

Tego typu pytań w kwestii organizacji pikniku firmowego nasuwa sie wiele.

Poniżej przeprowadzimy Cię krok po kroku przez ogólny proces organizacji pikniku firmowego oraz pokażemy czyhające zagrożenia piknikowe, jeżeli Twój piknik firmowy musisz zorganizować sam. Pokażemy Ci różnicę pomiędzy organizacją pikniku firmowego samodzielnie w Planie A oraz z pomocą specjalistów od organizacji wydarzeń w planie B.

Piknik firmowy- Plan A

Krok 1. Organizacja i wewnątrzfirmowe ustalenia wstępne dotyczące wymagań wobec pikniku firmowego.

Piknik firmowy jako forma imprezy integracyjnej wymaga ustalenia liczby gości, określenia tego, czy ma być to piknik firmowy tylko dla pracowników, czy też firmowy piknik rodzinny, w którym należy uwzględnić również najbliższa rodzinę pracowników. Po ustaleniu liczby pracowników musimy również ustalić czy nasz piknik rodzinny podlega pod założenia imprezy masowej czy też nie.

Krok 2. Lokalizacja.

Wybieramy lokalizację, w której ma odbyć się piknik firmowy i wysyłamy zapytanie ofertowe o możliwość organizacji pikniku firmowego. Jeżeli jest to hotel, prosimy również o menu na piknik firmowy wraz z cennikiem oraz wycenę wszystkiego co może wiązać się z organizacją pikniku firmowego. Czekamy

Krok 3.Lekkie załamanie nerwowe.

Doczekaliśmy się. Łapiemy się za głowę i zastanawiamy sie – dlaczego tak drogo?

Krok 4. Wybór atrakcji piknikowych.

Skoro mamy już wybraną lokalizację na ansz piknik firmowy, czas przejść poziom wyżej-szukamy atrakcji na nasz piknik firmowy. W tym celu spędzamy godziny na wertowaniu ofert atrakcji piknikowych w Internecie. Po wybraniu interesujących nas atrakcji piknikowych ,które chcielibyśmy zobaczyć na naszym pikniku firmowym ponownie wysyłamy zapytania. Może się zdarzyć, że na naszym pikniku firmowym pojawią się atrakcje piknikowe z kilku różnych firm, co za tym idzie jako organizator musimy zgrać wszystkich podwykonawców piknikowych w jedną dobrze zorganizowaną całość.

Krok 5. Rzetelne podsumowanie działań.

Jeżeli nasz piknik firmowy ma już załatwioną lokalizacje piknikową, menu piknikowe, oraz satysfakcjonujące nas atrakcje piknikowe, musimy jeszcze raz przemyśleć o czym mogliśmy zapomnieć podczas organizacji naszego pikniku firmowego i co może pójść nie tak…

Czy coś może pójść nie tak?

Jeżeli sami bez pomocy specjalisty zajmujemy się organizacją dużego pikniku firmowego, może się niestety zdarzyć, że cos pójdzie nie tak na naszym wymarzonym pikniku firmowym. Piknik firmowy pod pozorem idealnej zabawy kryje wiele organizacyjnych tajemnic, o których możemy po prostu nie wiedzieć, jeżeli nie możemy liczyć na pomoc doświadczonego organizatora wydarzeń w tym wypadku pikników firmowych.

Plan B

Krok 1. Organizacja i wewnątrzfirmowe ustalenia wstępne dotyczące wymagań wobec pikniku firmowego.

Piknik firmowy jako forma imprezy integracyjnej wymaga ustalenia liczby gości, określenia tego, czy ma być to piknik firmowy tylko dla pracowników, czy też firmowy piknik rodzinny, w którym należy uwzględnić również najbliższa rodzinę pracowników.

Krok2. Kontaktujemy się ze organizatorem wydarzeń.

Wybieramy numer 600 011 773 bądź piszemy maila do specjalistów od pikników firmowych z www.everal.pl w kwestii oczekiwań względem naszego pikniku firmowego na adres everal@everal.pl, robimy sobie kawę i na tym kończy się nasza praca przy organizacji pikniku firmowego.

Warto zaufać specjalistom, bo nasze nerwy i zdrowie jest o wiele cenniejsze. Powodzenia.