Tuning samochodu? Synektune serdecznie zaprasza

Motoryzacja

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz fachową obsługę. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny. Dopasowujemy wykonywane czynności do jego żądań oraz potrzeb.

Nasz przygotowany zakres usług to:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP oraz EGR,
•    tuning,
•    kompletną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Skonstruowany przez nas zespół tworzy wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Rozporządzamy wyłącznie sprawdzonym i niezawodnym ekwipunkiem, wykorzystując najświeższe zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie dogodne ceny idą w parze z wysoką jakością wykonywanych usług. Każde zamówienie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do ogromnego grona naszych usatysfakcjonowanych kontrahentów. Z prowadzoną przez nas propozycją możesz zapoznać się na stronie synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega nasza praca?
W ramach naszej bogatej oferty wykonujemy kompleksowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, o wiele bardziej ekonomiczną jazdę oraz większe oszczędności paliwa, a też zredukowane zużycie auta. Zamiarem zabiegu jest bowiem elektroniczne podwyższenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo oraz przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości oraz bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest wydobyć z pojazdu cały jego potencjał i możliwości. Powiększamy moc auta oraz moment obrotowy, równolegle bez ogródek ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z naszym kontrahentem, żeby poznać jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, iż nie narażamy silnika na nadmierny wysiłek, jaki zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Właściciel może wobec tego radować się sprawnie pracującym samochodem i znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto ma możliwość skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z przeważnie wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych detalów pojazdu ma na celu podnieść jego efektowność oraz zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, żeby kierowcy, którzy wybierają stworzony przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą oraz większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, które chcą w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich samochodzie.
Wizyta w naszym warsztacie jest konieczna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu właściciel zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to sygnał, iż konieczna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z normami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy przetestowane metody, jakie nie wywołują akcesoryjnych uszkodzeń pojazdu.