Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

Motoryzacja

 Oferujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz pewną jazdę i współczesne i niezawodne modele samochodów. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum oraz ponadprogramowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Dlatego też przygotowaliśmy dużą propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na stronie http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego oczekiwań, potrzeb oraz preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a także stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi klienci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym i zadbanym autem.

Cena wynajmu auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezmiernie przystępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru wiele kapitalnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą i kompleksową ofertę najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest kompletne zadowolenie oraz satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

Dzięki nam nasi konsumenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też dostać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową czy też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz skorzystania z usługi najmu samochodu.